Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir

Hakkımızda

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

FİTMAX GLOBAL İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYi A.Ş.

 

Firmamız dünyaca ünlü markaları Türkiye'de bir ilk olarak, Tübitak Laboratuvar Analizi Garantisi kapsamında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.Sporcu gıdaları konusunda profesyonel ekibimiz ile tüm satış noktalarımızda üstün kalitede hizmeti en uygun fiyata sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyarız.

Fitmax Global A.Ş. satışa sunduğu tüm markaların yetkili ana bayisi olmakla birlikte,dünyaca ünlü birçok sporcu gıdası ve tekstil markasının Türkiye tek yetkili distribütörü konumundadır.

Fitmax Global A.Ş. bünyesinde satışa sunulan tüm ürünler ilgili markaların Türkiye distribütörlerinden ana bayi olarak veya direkt üreticilerinden tedarik edilmektedir.İnternet sitemizde ve mağazalarımızda satışa sunduğumuz her takviye edici ürün ve sporcu gıdası ürünün üstünde T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve izin numaralarına ek olarak, FİTMAX GARANTİ HOLOGRAMI ve ücretsiz TÜBİTAK analizi garantisi yer almaktadır.